Antigravity A1
Dron 249 g z kamerą 360 stopni 8K, sterowany goglami i kontrolerem ruchu, klasa C0 lub C1. W Polsce od 5299 zł (stan na 16.10.2026).
Cena w Polsce
- x-kom.plInsta360 Antigravity A1 Explorer Bundle · 16 października 2026 6 099 PLN Przejdź do sklepu
- NeonetInsta360 Antigravity A1 Explorer Bundle · 16 października 2026 6 099 PLN Przejdź do sklepu
- MegaDronAntigravity A1 Explorer Bundle - dron z kamerą 360 · 16 października 2026 7 399 PLN Przejdź do sklepu
Odnośniki do sklepów oznaczamy jako sponsorowane (rel=sponsored); na dziś nie otrzymujemy prowizji. Jak zarabiamy
Dostępny w Polsce- 0,25kgWaga
- 0,37hCzas pracy
W skrócie
- Cena w Polsceod 5 299 PLN (4 ofert w polskich sklepach · stan 16 października 2026)
- Parametrywaga 0,25 kg · czas pracy 0,37 h
- Statusw sprzedaży
- Dostępność w Polscetak, u sprzedawców: x-kom.pl, Neonet, MegaDron
Podsumowanie
- ProducentAntigravity
- KategoriaDrony
- Statusw sprzedaży
- Dostępność w PolsceDostępny w Polscex-kom.pl, Neonet, MegaDron, FlyStore.pl +4
Antigravity A1 to dron z kamerą 360 stopni marki inkubowanej przez Insta360, pokazany w lipcu 2025 roku i sprzedawany od grudnia 2025 roku. Waży 249 g ze standardowym akumulatorem 2360 mAh (16,9 Wh), który według karty katalogowej daje 22 minuty lotu. Dwie kamery z matrycami 1/1,28 cala, nad i pod korpusem, nagrywają wideo 360 stopni w 8K przy 30 kl./s, a zdjęcia mają 55 MP.
Dron nie ma gimbala, kadr wybiera się dopiero przy montażu. Steruje się nim w goglach Vision, które śledzą ruch głowy, i kontrolerem Grip, wskazującym kierunek lotu. Czujniki przeszkód działają z przodu i od dołu. Według DroneXL obraz przetwarza układ Ambarella CV5 w technologii 5 nm. Prędkość maksymalna to 57,6 km/h, a zasięg łączności według CE 6 km.
W Polsce x-kom i Neonet sprzedają Standard Bundle za 5299 zł, dostępny (stan na 16.10.2026). Ze standardowym akumulatorem dron ma klasę C0 i lata w A1 bez egzaminu. Z akumulatorem o dużej pojemności waży 291 g i ma klasę C1, co oznacza egzamin A1/A3, obowiązkowe OC i Remote ID. Kamera wymaga rejestracji operatora.
Dane techniczne
Dane sprawdzone: · Źródła: 16
Dane z kart katalogowych i stron producentów; mediana z modeli tej kategorii w bazie.
-
Waga0,25 kgna poziomie mediany kategorii (0,25 kg, n=132)
-
Bateria16,9 Wh−59% względem mediany kategorii (41,4 Wh, n=57)
-
Czas pracy0,37 h−29% względem mediany kategorii (0,52 h, n=131)
- mediana kategoriiWyższa wartość nie zawsze oznacza lepszy robot — zależy od zastosowania.
Wymiary i masa
- Waga
- 0,25 kg
Zasilanie
- Bateria
- 16,9 Wh
- Czas pracy
- 0,37 h
Elektronika i AI
- Jednostka obliczeniowa
- Ambarella CV5
Dodatkowe parametry
- Klasa UE (C0–C6)
- C0
- Maks. czas lotu (min)
- 22
- Prędkość maks. (km/h)
- 57,6
- Odporność na wiatr (m/s)
- 10,7
- Zasięg transmisji wg CE (km)
- 6
- System transmisji
- własny system SDR 2,4/5,1/5,8 GHz, 4 anteny 2T2R
- Matryca kamery
- 2x 1/1.28 cala (360 stopni), 55 MP Foto
- Maks. rozdzielczość wideo
- 8K/30 kl./s 360 stopni (5,2K/60, 4K/100)
- Osie gimbala
- 0
- Wykrywanie przeszkód
- przód i dół: widzenie dwuokularowe + podczerwień 3D
- Pamięć wewnętrzna (GB)
- 20
- Akumulator (mAh)
- 2 360
- Napięcie akumulatora (V)
- 7,16
- Wymiary po złożeniu (mm)
- 141.3x96.2x81.4
- FCC ID
- 2BO5J-DE001
- Podkategoria
- dron z kamerą klasy średniej
Cena i dostępność w Polsce
Warianty i ceny w sklepach
- Insta360 Antigravity A1 Standard Bundle16 października 2026 · x-kom.pl 5 299 PLN
- Insta360 Antigravity A1 Explorer Bundle16 października 2026 · x-kom.pl 6 099 PLN
- Antigravity A1 Standard Bundle - dron z kamerą 36016 października 2026 · megadron.pl 6 459 PLN
- Antigravity A1 Standard Bundle - dron z kamerą 360°16 października 2026 · flystore.pl 6 459 PLN
- Antigravity A1 Explorer Bundle - dron z kamerą 36016 października 2026 · megadron.pl 7 399 PLN
- Antigravity A1 Explorer Bundle - dron z kamerą 360°16 października 2026 · flystore.pl 7 399 PLN
- Antigravity A1 Infinity Bundle - dron z kamerą 360°16 października 2026 · flystore.pl 7 899 PLN
Pełna tabela cen
| Data | Cena (PLN) | Wariant | Źródło |
|---|---|---|---|
| 2026-10-16 | 5 299 PLN | Insta360 Antigravity A1 Standard Bundle | x-kom.pl |
| 2026-10-16 | 5 299 PLN | Insta360 Antigravity A1 Standard Bundle | neonet.pl |
| 2026-10-16 | 6 099 PLN | Insta360 Antigravity A1 Explorer Bundle | x-kom.pl |
| 2026-10-16 | 6 099 PLN | Insta360 Antigravity A1 Explorer Bundle | neonet.pl |
| 2026-10-16 | 6 459 PLN | Antigravity A1 Standard Bundle - dron z kamerą 360 | megadron.pl |
| 2026-10-16 | 6 459 PLN | Antigravity A1 Standard Bundle - dron z kamerą 360° | flystore.pl |
| 2026-10-16 | 7 399 PLN | Antigravity A1 Explorer Bundle - dron z kamerą 360 | megadron.pl |
| 2026-10-16 | 7 399 PLN | Antigravity A1 Explorer Bundle - dron z kamerą 360° | flystore.pl |
| 2026-10-16 | 7 899 PLN | Antigravity A1 Infinity Bundle - dron z kamerą 360° | flystore.pl |
Sprzedawcy w Polsce
-
x-kom.plWariant: Insta360 Antigravity A1 Explorer Bundle · Aktualizacja: 16 października 2026
-
NeonetWariant: Insta360 Antigravity A1 Explorer Bundle · Aktualizacja: 16 października 2026
-
MegaDronWariant: Antigravity A1 Explorer Bundle - dron z kamerą 360 · Gdynia (ul. Chwaszczyńska 5, 81-571) · Aktualizacja: 16 października 2026
-
FlyStore.plWariant: Antigravity A1 Infinity Bundle - dron z kamerą 360° · Polska… · Aktualizacja: 16 października 2026
Zastosowania
Typowe zastosowania
Grupa docelowa
Porównanie
Porównanie — Antigravity A1 vs DJI Avata 360Podobne modele
w sprzedaży
w sprzedaży
w sprzedaży
przedsprzedaż
w sprzedażyiFlight
iFlight Chimera7 Pro V2 O4 6S HD
- 0,72 kgwaga
- 0,5 hczas pracy
- 3 199cena (PLN)
w sprzedażyZero Zero Robotics (HOVERAir)
HOVERAir X1 PROMAX
- 0,19 kgwaga
- 0,27 hczas pracy
- 3 199cena (PLN)
Historia
Prezentacja modelu
Początek sprzedaży
Źródła
Najczęściej zadawane pytania
Czy Antigravity A1 jest dostępny w Polsce?
Tak, model jest dostępny za pośrednictwem wymienionych na tej stronie sprzedawców w Polsce.
Ile kosztuje Antigravity A1 w Polsce?
x-kom i Neonet sprzedają Standard Bundle za 5299 zł i Explorer Bundle za 6099 zł, oba dostępne. FlyStore ma Standard Bundle za 6459 zł (stan na 16.10.2026).
Czy Antigravity A1 wymaga OC?
Zależy od akumulatora. Ze standardowym dron waży 249 g i ma klasę C0, więc OC jest dobrowolne, a egzamin niepotrzebny. Z akumulatorem o dużej pojemności waży 291 g i ma klasę C1, więc OC i egzamin A1/A3 są obowiązkowe. Szczegóły w tekście „Dron do 250 g”.
Jakie podzespoły ma Antigravity A1?
Według DroneXL obraz z dwóch kamer 1/1,28 cala przetwarza układ Ambarella CV5 wykonany w technologii 5 nm. Łączność to własny system SDR w pasmach 2,4, 5,1 i 5,8 GHz z czterema antenami. Przeszkody wykrywają kamery stereo i czujniki podczerwieni 3D.
Autora, źródło i licencję zdjęcia podajemy w podpisie. Linki do sklepów mogą w przyszłości stać się partnerskie — szczegóły: Jak zarabiamy · Jak sprawdzamy